Search

بیست وهفتمین اجلاس سراسری هیأت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان

بیست و هفتمین اجلاس سراسری هیأت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، با حمایت و مشارکت گروه صنعتی لورچ در تاریخ 14 تیر ماه 1403 در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار گردید.

در این مراسم دکتر عباسی معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، دکتر دانشگر مدیر کل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی، دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری وزارت کشور، مهندس چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، دکتر شکیب رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، اعضای هیأت‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان 31 استان و همچنین اعضای شورای مرکزی حضور داشتند.

در کنار برنامه‌های هر ساله اجلاس هیات عمومی، از مهمترین موضوعات امسال پرداختن به چک لیست مبحث 22 مقررات ملی ساختمان بود که انتظار می‌رود با اجرای این مبحث که سال 1392 ابلاغ شده است، از بسیاری حوادث ساختمان‌ها در زمان بهره برداری پیشگیری شود.

گروه صنعتی لورچ در راستای مسئولیت اجتماعی و خط مشی والای خود با هدف ترویج، مطالبه گری، آموزش و اجرای صحیح مقررات ملی ساختمان از این اجلاس و دیگر رویدادهای صنعت ساختمان حمایت می کند تا با معرفی محصولات تولیدی با کیفیت، متمایز و با راندمان بالا در هر سه گروه کالایی پکیج دیواری، رادیاتور پنلی و کولر آبی و با رعایت استاندارد سختگیرانه در نصب صحیح پکیج دیواری، در ارتقای ایمنی ساختمان، کاهش مصرف انرژی و آسایش هم میهنان عزیز سهیم گردد.

گروه صنعتی لورچ بعنوان بزرگترین تولید کننده رادیاتور پنلی در کشور در ابعاد مختلف و مدل‌های متنوع، با افزایش ظرفیت تولید پکیج دیواری و راه اندازی همزمان دو خط تولید جدید با تکنولوژی اروپایی، آماده عرضه انبوه پکیج دیواری و رادیاتور پنلی جهت پروژه‌های بزرگ ساختمانی در سراسر کشور می‌باشد.

کاتالوگ جامع محصولات لورچ

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

به زودی ایمیلی حاوی کاتالوگ محصولات برای شما ارسال میشود.