Search

سوالات متداول

سوالات مرتبط با خدمات پس از فروش

پاسخ سوالات خود در بخش خدمات پس از فروش را از اینجا پیدا کنید.

با مرکز خدمات پس از فروش لورچ به شماره تماس 03134030 تماس حاصل نمایید و با قرائت شماره سریال کالا می توانید از خدمات گارانتی محصول استفاده نمایید.

با توجه به اینکه نصب رادیاتور پانلی توسط کلیه تکنسین های فنی مجاز می باشد و نیاز به هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش شرکت نمی باشد و با هزینه مصرف کننده نصب می گردد.

جهت اخذ راهنمایی لطفا با مرکز خدمات مشتریان به شماره تلفن 03134030 تماس حاصل فرمایید. پارامترهای دستگاه به دلیل خسارات محتمل وارده در اثر دستکاری در اختیار عموم قرار نمی گیرد.

جهت بهره برداری از خدمات گارانتی دستگاه فقط با شماره تلفن 03134030 که بر روی دستگاه قرار دارد تماس حاصل نمایید تا نسبت به اعزام کارشناسان رسمی شرکت به محل دستگاه شما اقدام شود. همچنین در خصوص اخذ وجوه نامتعارف لطفا موضوع را با مرکز تماس مشتریان مطرح تا نسبت به آن بررسی و اقدام شود.

کلید ریست را پنج ثانیه نگه دارید. در صورت عدم رفع عیب یا تکرار آن به شکلی که صدای فن دستگاه به صورت ممتد به گوش می رسد باید کارشناس فنی مورد تایید شرکت لورچ مسیر دودکش را کاملا کنترل نماید. در صورتی که صدای فن به گوش نمی رسد و خطا در همان لحظه اول مجددا تکرار می شود با واحد خدمات مشتریان به شماره تلفن 03134030 تماس حاصل نمایید.

نوسان نیم درجه ای مانومتر فشار دستگاه پکیج مخصوصا در شرایط زمستانی طبیعی است. در صورت عدم وجود نشتی یا عدم تخلیه کامل فشار به صورتی که با پیام خطا مواجه نشوید، دستگاه شما بدون عیب در حال کار کردن است.

صدای رادیاتور یک مسئله بسیار نادر و نیاز به بررسی دقیق دارد. این صدا معمولا به مرور زمان رفع می گردد ولی در صورت ادامه دار بودن صدا، لطفا با واحد خدمات پس از فروش به شماره تلفن 03134030 جهت استفاده از شرایط گارانتی دستگاه تماس حاصل نمایید.

در صورت بروز چنین حادثه ای با واحد خدمات پس از فروش به شماره تلفن 03134030 تماس حاصل نمایید. با ارسال تصاویر برای کارشناس مربوطه و بررسی عدم بروز نشتی به دلیل عوامل خارجی مانند صدمه و تیزی محصول شامل گارانتی می گردد. در این حالت ریال کالای ضایعاتی محاسبه و توسط مصرف کننده به حساب شرکت واریز می گردد. در انتها هم نزدیکترین نماینده شرکت به مصرف کننده معرفی می گردد و مصرف کننده با مراجعه به نماینده و تحویل داغی، یک دستگاه رادیاتور نو تحویل می گیرد.

عدم وجود آب مصرفی در عین وجود گرمایش مطلوب رادیاتورها می تواند مربوط به رسوب گرفتگی پروانه فلومتر که آن هم می تواند به دلیل عدم استفاده از فیلترهای مناسب باشد به وجود آمده باشد و نیاز به مراجعه نماینده خدمات شرکت جهت سرویس دارد. لطفا جهت اخذ کد پذیرش و اعزام نماینده با شماره تلفن 03134030 تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است انجام هزینه های کمتر جهت خرید فیلترهای مناسب دستگاه می تواند مانع از تحمیل هزینه های بالاتر جهت تعمیر دستگاه در آینده به مصرف کنندگان گرامی گردد. شما می توانید لوازم و تجهیزات جانبی پکیج های لورچ را نیز از فروشگاه های معتبر شرکت تهیه نمایید.

استاندارد نصب پکیج شوفاژ دیواری جهت حداقل نویز با دودکش دوجداره (کوواکسیال) است. وجود غبار بر روی فن می تواند موجب آنبالانسی و ایجاد صدا  گردد. به همین منظور تاکید می گردد تا پکیج خود را به صورت دوره ای سرویس نمایید.

نصاب مجاز شرکت موظف است برگه گارانتی نسخه مصرف کننده را تحویل مشتری دهد. ولی اگر به هر دلیلی این برگه در اختیار مصرف کننده قرار نگرفت نگرانی از بابت گارانتی وجود ندارد. تنها کافی است با شماره 03134030 که بر روی دستگاه نیز وجود دارد تماس حاصل نمایید و با خواندن شماره سریال دستگاه از شرایط گارانتی محصول خود استفاده نمایید.

ایراد برد الکترونیکی توسط نمایندگان خدمات و نیز کارشناسان فنی به صورت دقیق مورد بررسی قرار می گیرد و براساس ضوابط و شرایط تخصیص گارانتی تصمیم گیری می شود. بروز ایراد در اثر نوسانات برق و عدم استفاده مصرف کننده از دستگاه محافظ برق برای پکیج خریداری شده، جزء مواردی است که برد را از گارانتی خارج می نماید.

سوالات مرتبط با فروش

پاسخ سوالات خود در را در رابطه با امور نمایندگان و اخذ نمایندگی  محصولات لورچ از اینجا پیدا کنید.

جهت خرید محصولات به صورت اقساطی می توانید به فروشگاه های زنجیره ای لورچ مراجعه کنید. از طریق تماس با شماره تلفن 02175968 و یا مراجعه به سایت شرکت آرسام تجارت نیکو از نزدیکترین فروشگاه به محل سکونت خود آگاه شوید.

جهت اطلاع از قیمت فروش محصولات که به طور رسمی از طرف شرکت به بازار ارائه می گردد می توانید با واحد فروش شرکت به شماره تلفن 02175968 تماس حاصل نمایید.

سوالات مربوط به امور نمایندگی

پاسخ سوالات خود در بخش امور نمایندگی را از اینجا پیدا کنید.

جهت اطلاع از نمایندگان مجاز فروش محصولات در هر شهر می توانید با واحد فروش شرکت به شماره تلفن 02175968 تماس بگیرید.

با مرکز خدمات مشتریان شرکت لورچ به شماره تلفن 03134030 تماس حاصل نمایید. شرکت لورچ در اقصی نقاط کشور دارای نمایندگی خدمات می باشد.

لطفا جهت اخذ اطلاعات در خصوص نمایندگی های فروش قطعات شرکت لورچ با مرکز خدمات مشتریان به شماره تلفن 03134030 تماس حاصل نمایید.

جهت اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی لطفا با قسمت امور نمایندگان واحد خدمات مشتریان شرکت لورچ به شماره تلفن 03135724377 تماس حاصل نمایید. متقاضیان می بایست در دوره های آموزشی شرکت حضور بهم رسانند و پس از موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری به شرط تکمیل مدارک کد نمایندگی خدمات دریافت نمایند.

سوالات مربوط به راهنمای خرید

پاسخ سوالات خود در بخش راهنمای خرید را از اینجا پیدا کنید.

با توجه به اینکه به منظور ارائه خدمات مناسب به مشتریان محترم، فروش خارج از محدوده مجاز هر نمایندگی با محدودیت روبرو بوده، خواهشمند است موضوع با نمایندگی فروش مربوطه جهت بررسی و انجام هماهنگی لازم مطرح گردد.

رادیاتور لورچ در مدلهای رز و پربازده به دلیل بهره مندی از بلندترین ارتفاع و طول کانوکتور موجود در بازار و استفاده از ورق فولادی با ضخامت مناسب دارای بالاترین راندمان حرارتی است. مدل پربازده دارای طراحی کلاسیک و تولید پیوسته و مطابق با تقاضای عموم مصرف کنندگان می باشد. مدل رز دارای طراحی شکیل و تولید و عرضه به سفارش بازار می باشد که بسته به سلیقه مصرف کنندگان محترم هر دو مدل در بازار موجود می باشد.

برای مناطق سردسیری معمولا توصیه می گردد یک ظرفیت بالاتر خریداری گردد. برای واحد 140 متری دستگاه آدنا 28 کیلووات در نقاط سردسیری کفایت می کند. لازم به ذکر است نوع عایق بندی ساختمان شما و نوع دیوارهای مجاور و نیز عدم سکونت افراد در واحدهای مجاور، بالا یا پایین و نیز موقعیت واحد شما در مجاورت بام یا روی پیلوت هم از اهمیت برخوردار است

شما می توانید از طریق تماس با مرکز خدمات مشتریان شرکت لورچ به شماره تلفن 03134030 علاوه بر اطمینان از اصالت سریال دستگاه خریداری شده، از طریق اخذ پذیرش از امکان نصب محصول پکیج در شهر یا استان مورد نظر خود آگاهی پیدا کنید.

توصیه می شود پس از نصب رادیاتور و طی شدن یک دوره حدودا دو هفته ای از گردش آب گرم داخل سیستم، نسبت به تخلیه و شستشوی مدار اقدام گردد. لازم به ذکر است استفاده از کلیه فیلترها مخصوصا صافی مغناطیسی برگشت رادیاتور اکیدا توصیه می شود. همچنین توجه داشته باشید که آب مسیر گرمایش بسیار ارزشمند است و پس از یکبار شستشو نباید به هیچ عنوان تخلیه گردد. مراقب هرگونه نشتی از سیستم خود باشید. استفاده از مواد محافظ یا پروتکتیو نیز توصیه می شود.

با توجه به شرایط ذکر شده پکیج لورچ مدلهای هیرو، هرما و آدنا با ظرفیت 24 کیلووات پیشنهاد می گردد.

به اطلاع می رساند کلیه محصولات تولیدی در گروه صنعتی لورچ مطابق تحقیقات واحد R&D شرکت براساس شناسنامه فنی مشخص متناسب با کاربری محصول با رعایت بالاترین سطح کیفی تولید می شوند. این کیفیت تعهد شرکت به مشتریان گرانقدر می باشد و سفارشی سازی سطح کیفی محصول به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد. لذا خواهشمند است جهت معرفی نماینده فروش واجد شرایط و فروشگاه های معتبر عرضه محصولات لورچ با شماره تلفن 02175968 تماس حاصل نمایید.