رونمایی از کولر آبی فوق کم مصرف (++A) در شرکت لورچ

رونمایی از محصول جدید لورچ - کولر آبی فوق کم مصرف-min

توضیحات تکمیلی

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی لورچ ، آیین رونمایی از کولر آبی فوق کم مصرف، روز پنجشنبه ششم بهمن ماه 1401 هم زمان با بازدید معاونین محترم وزیر نیرو و مدیرعامل سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی برق ایران (ساتبا) از مجموعه کارخانجات لورچ برگزار گردید.

شرکت لورچ در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و حفظ ذخایر انرژی کشور، ساخت کولر آبی متناسب با اقلیم آب و هوایی ایران و منطبق با استاندارد ملی و با ویژگی فوق کم مصرف، صرفه جوئی در آب و برق را در دستور کار خود قرار داده است.

این کولر مجهز به موتور DC همراه با پنل کنترل ترموستاتیک هوشمند 7 سرعته بوده که قادر است با تولید 8000 متر مکعب هوادهی در فشار ایستائی صفر و حدود 80% بازده خنکی در راستای طرح ملی بهینه سازی مصرف و ارتقای بهره وری انرژی برق و تاکید مقام عالی وزارت با هدف بهینه نمودن مصرف آب و انرژی در کولرهای آبی، بیش از 60% کاهش مصرف برق نسبت به نمونه های مشابه را به ارمغان آورد. نمونه های معمول این محصول با توان حدود 850 وات و 5/4 آمپر می باشد که این کولر با توان مصرفی حدود 450 وات و 2 آمپر در بهار سال 1402 روانه بازار خواهد شد.

گرید انرژی این محصول ++A بوده که نسبت به نمونه معمول 5 رده انرژی ارتقا یافته است. از دیگر مزایای این محصول حفاظت از نوسان ولتاژ ورودی و همچنین حفاظت از افزایش گرمای موتور بوده و با قابلیت توان ثابت، افت هوادهی در اثر ازدیاد طول کانال را به صورت اتوماتیک، با افزایش دور موتور و پروانه جبران می کند.

شرکت لورچ سعی دارد همواره به عنوان حامی همیشگی حقوق مصرف کنندگان فهیم ایران علاوه بر تولید محصول با دوام و با کیفیت از نظر عملکرد و مصرف انرژی، از نقطه نظر قیمت نیز محصولی مقرون به صرفه به بازار عرضه نماید.